Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Władysławowska

Władysławowska, Swarzewo, pomorskie

  • 1 649 000 zł
  • 457,30 m²
  • 3 606 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Śmigielski

Skontaktuj się

Dom, ul. Władysławowska

Władysławowska, Swarzewo, pomorskie

zaktualizowane:
4 maja 2026

1 649 000 zł

457,30 m²

3 606 zł/m²

Dom, ul. Władysławowska

Zaktualizowane: 4 maja 2026

1 649 000 zł 457,30 m² 3 606 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
10
Powierzchnia działki:
2 210 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Rok budowy:
2005

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

10

Powierzchnia działki:

2 210 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Rok budowy:

2005

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 649 000 zł (3 606 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 457,30 m², 10 pokoi, 10 łazienek; stan: do odświeżenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2005
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 210 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, strych
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: inne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Elita Nieruchomości, zaktualizowane: 04.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 291905

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Hotel / pensjonat nad morzem | duża działka 2210 m²
BUDYNEK

Na sprzedaż wyjątkowy budynek o charakterze mieszkalno-usługowym, funkcjonujący jako obiekt hotelowy, wybudowany w 2005 roku. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 457,3 m², w tym 228 m² powierzchni mieszkalnej, usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni 2210 m². (...)

Agent

Paweł Śmigielski

576 665...

576 665 311

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Śmigielski

576 665...

576 665 311

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl